Mezinárodně úspěšná, rozvíjející se firma přijme full stack senior programátora pro vývoj armádních systémů v jazyce Java do provozovny Brno.

Pracovní náplň:

  • návrh a implementace SW aplikace pro zpracování armádních dat a metadat
  • technické vedení projektu
  • analýza uživatelských požadavků
  • oprava chyb
  • testování nasazení systému u zákazníka

Požadujeme:

  • alespoň 5 let profesionální praxe v Java
  • znalost Java 8 a vyšší
  • znalost Spring, Spring Boot, SQL, Hibernate
  • znalost webových služeb SOAP a REST
  • znalost Git, gitlab, maven
  • angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup

Výhodou:

  • znalost PostgreSQL
  • programování uživatelského rozhraní v JavaFX
  • znalost JavaScript, React/Angular
  • znalost jenkins
  • znalost principů DEVOPS

Nabízíme:

  • účast na celém vývojovém cyklu software
  • možnost ovlivnění směrování vyvíjeného SW produktu
  • prostor pro vlastní inovaci a nápady
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • profesní růst vedle zkušených doménových (SME) expertů
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa
  • možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, doktorandské studium, …)
  • osobní přístup ke každému zaměstnanci

Další zaměstnanecké benefity:

  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • firemní parkoviště pro soukromá vozidla (v Brně)

Společnost
JISR Institute, a.s.
Adresa
Pražákova 506/39, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JISR Institute, a.s., Kateřina Klímová
nabor@jisr-institute.org
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.