Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

PHP programátor - HPP/IČO, Homeoffice, až 5 500MD

Pro stabilní společnost hledáme zkušeného PHP programátora na dlouhodobou spolupráci, který má chuť pozvednout práci na projektech zase o kus výš.

Jedná se o práci na plný úvazek, HPP/IČO, Praha, výše finančního ohodnocení podle zkušeností (až 5 500MD, výjimečně i více).

Náplň práce:

► Spolupráce na projektech - možnost nastavení zaměření

► Vývoj webových aplikací

► Udržování a zlepšování současných řešení

► Spolupráce s kolegy a profesní rozvoj

Co je potřeba:

► Dobrá znalost PHP

► Přehled ve frameworku Nette/Symfony

► Dobrá znalost SQL a principů relačních databází

► Základní znalost HTML, CSS

► Znalost FE Javascript (výhodou moderní FW)

► Zkušenost s vývojem webových aplikací a prací v týmu

Co nabízíme:

► Práce na smysluplném projektu

► Možnost využívání nových technologií

► Finanční ohodnocení, které odpovídá zkušenostem

► Pohodový kolektiv

► Homeoffice po domluvě

► Pěkné kanceláře v Praze

► Na HPP další benefity

Jestliže Vás nabídka zaujala, reagujte, budu se těšit.

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, PHP vývojář, Programátor, Webmaster, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Antal International s.r.o., Vojtěch Landa
725 336 653
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.