Co vás čeká

  • Realizace ekologických výukových programů pro žáky mateřských, základních a středních škol - programy probíhají naterénní základně ve Vidimi, v CHKO Kokořínsko – Máchův kraj na Mělnicku, v jejím okolí na přírodních lokalitách a v Praze.

    Bližší informace o realizovaných ekoprogramech naleznete zde: https://www.ekocentrumkoniklec.cz/ekologicke-vyukove-programy-praha/ a zde: https://www.ekocentrumkoniklec.cz/ekologicke-vyukove-programy-melnicko-a-okoli/

  • Přímá lektorská činnost i podílení se na vytváření metodik a výukových materiálů k jednotlivým projektům
  • Příprava pomůcek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli umět

  • výborné komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, pracovní elán
  • zkušenost s prací s dětmi s Vámi vybranou cílovou skupinou (preferujeme praxi s dětmi MŠ a 1. stupně ZŠ)
  • probíhající či dokončené studium přírodovědného či environmentálního zaměření nebo pedagogického s přírodovědným zaměřením
  • možnost lektorovat alespoň 2x týdně
  • aktivní řidič skupiny B
  • zájem spolupracovat s naším ekocentrem nejméně po dobu dvou let
  • nástup po dohodě, možný ihned

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Kreativita
  • Pečlivost
  • Absolvovaný kurz lektorských dovedností výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • kreativní a smysluplnou práci s dětmi z mateřských, základních a středních škol
  • podle Vašich časových možností cca 40 - 80 odpracovaných hodin měsíčně formou dohody o provedení práce
  • finanční ohodnocení 150 Kč/hod. + odměny, možnost navýšení po uplynutí zkušební lhůty
  • získání moderní pedagogické praxe v oblasti interaktivních forem výuky
  • spolupráci s kolektivem členů a lektorů ekocentra
  • možnost účasti na dalších projektech ekocentra
  • možnost profesního a platového růstu (např. koordinátor environmentálně vzdělávacích projektů)
  • financování účasti na vzdělávacích seminářích

K odpovědi prosím přikládejte strukturovaný životopis a motivační (průvodní) dopis. Děkujeme.

Společnost
Ekocentrum Koniklec, obecně prospěšná společnost
Adresa
okres Mělník
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 6 000 – 12 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

01/71 ZO ČSOP Koniklec, Mgr. Tereza Kučerová