Flowmon Networks vznikl z univerzitního spin-offu a dnes představuje úspěšnou mezinárodní firmu, jejíž technologie pomáhá chránit počítačové sítě před kybernetickými hrozbami ve více než 40 zemích světa. Jsme evropským lídrem ve svém oboru, a to nejen díky intenzivnímu vývoji a výzkumu, ale také kvůli našemu specifickému přístupu k monitorování a analýze sítí.

Online marketing specialista

Chceš dělat globální B2B marketing z Brna? Flowmon marketingový tým tvoří tvář firmy a má na starosti generování obchodních příležitostí ve více než 40 zemích světa.

Jako Online Marketing Specialista se budeš starat o naše online kampaně po celém světě, vymýšlet je, nastavovat, spravovat a analyzovat. Stěžejní bude práce s Google Ads, ale zabrousíš i do kampaní na sociálních sítích a v menších vyhledávačích. Krom PPC budeš mít možnost promluvit i do obsahu, webu nebo marketingové automatizace.

Maximum aktivit realizujeme in-house. Máme 10-členný tým, ve kterém najdeš copywritery, product marketéry, evenťačku, digital specialistu nebo grafika.

Pokud máš zkušenosti s PPC a chceš je rozšířit do dalších oblastí marketingu nebo pokud jsi zkušený PPCčkař, třeba z agentury, který ale chce mít prostor pro realizaci svých nápadů a ne jen 100 % času klikat, hledáme právě tebe.

Typická náplň práce

  • Tvorba digitálních kampaní (lead gen i brand) - PPC, remarketing, sociální sítě, řízení spolupráce s agenturami.
  • Řízení projektů spojených s novými kampaněmi nebo procesy.
  • Monitoring, analýza a vyhodnocení kampaní – data z Ads, GA, MKT automation, Salesforce, Pardot.
  • Spolupráce na administraci webu.
  • Podílet se na tvorbě obsahu a zlepšování výsledků webu ve vyhledávačích.
  • Spolupráce s celým týmem na strategii a nových procesech.

Co od Tebe očekáváme

  • Máš prokazatelné zkušenosti se správou zahraničních PPC kampaní napříč platformami.
  • Znalosti SEO principů.
  • Analytické schopnosti.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Týmového hráče s pozitivním přístupem.
  • Zodpovědnost za svěřené projekty a schopnost je řídit.

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů berete na vědomí, že společnost Flowmon Networks a.s. bude zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem posouzení Vaší žádosti v rámci výběrového řízení na pozici, o kterou se ucházíte. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Flowmon Networks a.s., Martina Minarovičová