MEDIST CZECH s.r.o., obchodní společnost se zaměřením na dovoz a distribuci potravin, působící v ČR od roku 1999.

Area sales manager

Hledáme kolegu na posílení našeho obchodního týmu.

Náplň práce:

  • péče o klíčové partnery na retailovém trhu, práce s velkoobchody, e-commerce
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • kompletace cenových nabídek
  • pravidelně sledovat vývoj objemu obratu zboží u jednotlivých zákazníků – odběratelů
  • zpracování reportů
  • management svěřeného okruhu obchodních partnerů
  • péče o vztahy se zákazníky, plánování marketingových aktivit na podporu prodeje
  • práce z 90% v kanceláři

Požadujeme:

  • vzdělání: středoškolské s maturitou
  • praxe v dané oblasti
  • organizační a komunikační schopnosti
  • výborná znalost českého jazyka mluvenou i písemnou formou
  • anglický nebo španělský jazyk používaný na denní bázi (vedení společnosti je v zahraničí)
  • počítačové znalosti - uživatelské (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
  • řidičský průkaz Sk.B
  • zkušenosti s programem Navision výhodou

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti (zastoupení ČR, Slovensko, Maďarsko)
  • přátelský kolektiv
  • zaškolení na danou pozici
  • adekvátní platové ohodnocení
  • při úspěšném pracovním zařazení možnost kariérního růstu
  • služební auto i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon

Zaujali jsme Vás? Rád/a byste rozšířil/a náš kolektiv? Pošlete nám svůj životopis a napište, proč bychom měli vybrat právě Vás!

Společnost
MEDIST CZECH s.r.o.
Adresa
Průběžná 387/41, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Španělština (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Potravinářství, Prodej a obchod, Account Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MEDIST CZECH s.r.o., Jitka Králová
725 056 633