Již více než 130 let ručí skupina BAUMANN za švýcarskou přesnost a kvalitu. V současné době představuje společnost BAUMANN globální mladou, dynamickou a inovativní firmou s dlouhodobou strategií a vizí. Více než 1 600 zaměstnanců vyvíjí, vyrábí a prodává technické pružiny, lisované a ohýbané komponenty pro automobilový, elektrotechnický průmysl a také lékařskou techniku.

Baumann Springs s.r.o. v Karviné je jedním z 10 závodů švýcarské rodinné firmy Baumann Springs Ltd., která se řadí mezi 5 nejlepších výrobců pružin ve světovém měřítku. Závody skupiny Baumann najdete jak v Evropě, tak i na americkém kontinentu, ale také v Asii. Našimi produkty jsou pružiny tlačné, torzní, tažné, vinuté, tvarované dráty, svařované kruhy a jiné výrobky dle přání zákazníka.

ASISTENT NÁKUPU S NĚMČINOU

Aktuálně do našeho oddělení hledáme zodpovědného a loajálního kolegu na pozici asistenta nákupu na plný úvazek. Budete mít jedinečnou příležitost stát se součástí strategického projektu v naší společnosti. Budete zodpovědní za administraci nákupu pro naši společnost.

Náplň práce:

- Operativní nákup výrobního a nevýrobního materiálů

- Komunikace s dodavateli i napříč firmou

- Potvrzování objednávek

- Řešení reklamací

- Příprava podkladů pro účtárnu

- Spolupráce s plánováním výroby

- Návrhy na zlepšování chodu oddělení

Co očekáváme:

- Angličtina (min.na úrovni B1) a/nebo němčina (min.na úrovni B1)

- Schopnost stanovit si priority, pracovat pod tlakem

- Zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost

- Proaktivita

- Znalost Office 365

- Znalost SAP výhodou

- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

- Zájem o práci v mezinárodním prostředí

Nabízíme:

- Zázemí Švýcarské firmy s dlouholetou tradicí

- Flexibilní pracovní doba, home office

- Rozvojový plán, odborná školení a semináře

- Stravenky, Multisport karta, firemní akce

- Spolupráce na plný úvazek

Společnost
Baumann Springs s.r.o.
Adresa
Na Novém poli 384/6, Karviná – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Nákup, Asistentka, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Baumann Springs s.r.o., Iva Slováková
+420 724 665 290