Rodinná strojírenská firma JOSA s.r.o. hledá řidiče kamionu na částečný úvazek - DPČ nebo DPP - pro příležitostné jízdy po ČR, v případě zájmu i do SRN. Práce je vhodná i pro aktivního seniora. Pracovní doba firmy je 6:30 - 15:00 h, což platí i pro nakládky / vykládky. Žádné pracovní víkendy.

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. C + E
  • digitální kartu řidiče
  • platný profesní průkaz
  • zdravotní způsobilost
  • samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • příležitostné jízdy po ČR a v případě zájmu i do SRN
  • asistence při nakládce / vykládce kamionu

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • dotované stravování v areálu firmy
  • další zaměstnanecké benefity

Společnost
CBFIN s.r.o.
Adresa
Karla Uhlíře 1917/42, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.