Chcete pracovat pro dynamickou a úspěšnou společnost? Máte praxi v oblasti chemického průmyslu?

Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost? Tak potřebujeme právě Vás!

Jsme jeden z největších distributorů chemikálií ve střední Evropě. V roce 2018 jsme oslavili 25 let od založení společnosti.

Společnost VIA-REK, a.s. zaměřená na obchod s chemickými látkami a výrobky hledá nového kolegu do společnosti na pozici:

Specialista legislativy životního prostředí (ekolog)/provozní chemik

Požadujeme:

· VŠ vzdělání v chemickém oboru

· Orientace v klasifikaci, označování a balení chemických látek a směsí podle příslušné české a evropské legislativy

· Orientace v legislativě životního prostředí

· Orientace v legislativě biocidních látek a bazénové chemie

· Schopnost a ochotu pohybovat se v provozní laboratoři

· Anglický jazyk - mírně pokročilý

· Řidičský průkaz sk. B

· Samostatnost, aktivitu, ochotu učit se nové věci, nadšení pro věc a týmovou práci

Náplň práce:

· Zodpovědnost za plnění veškerých legislativních požadavků v oblasti chemických látek/směsí a životního prostředí

- tj. klasifikace, označování a balení CHLS (CLP) – tvorba etiket na chemikálie

- bezpečnostní listy (REACH)

- oblast ochrany vod, ovzduší, odpadů, obalů, potravin, krmiv, biocidů, hnojiv, detergentů

· Tvorba pravidelných hlášení (EKOKOM, ISPOP apod.)

· Příprava na kontroly ze strany státních orgánů a účast na nich

· Odběr vzorků chemikálií a jednoduché rutinní analýzy (titrace, stanovení hustoty apod.), zajišťování provozu neutralizační stanice

· Řešení reklamací

Nabízíme:

· Odpovídající platové ohodnocení

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na stravu

· Automobil i pro soukromé účely

· Nástup dle dohody

Společnost
VIA-REK, a.s.
Adresa
Ol. Blažka 145, Rájec-Jestřebí – Rájec
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Chemický průmysl, Chemik, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel