Si mladý ambiciózní člověk, absolvent ve věku od 18 do 30 let? A chceš pracovat ve světě kapitálového trhu prostřednictvím naši mezinárodní společnosti Bernstein Bank s dlouholetou tradicí na trhu v centru Prahy s několika tisíci klienty, tak čti dál!

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

* Intenzivní vzdělávání v marketingovém a finančním sektoru
* Pracovní pozice obsahuje komunikaci s klienty, osobní schůzky a jednoduchou administrativu
* Investiční služby skrze naše platformy
* Marketing
* Nejmodernější technologie

Nabízíme:

* Fixní mzdu
* Vysoké provize
* Bonusy (Finanční i hmotné)
* Procenta ze zisku
* Rychlý kariérní růst
* Vzdělávání
* Veškeré potřebné zázemí
* Kariérní růst můžete očekávat již po třetím měsíci práce v naší firmě

Požadujeme:

* SŠ s maturitou nebo výučním listem
* Znalost ČJ (Rodilý mluvčí)
* Jiný jazyk výhodou
* Proaktivní přístup
* Čistý trestný rejstřík

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Společnost
Bernstein Bank
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Makléř, Marketingová komunikace, Office Manager, Bankovní poradce, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bernstein Bank, Švajdová Veronika