Pokud hledáš vhodnou cestu, jak se dostat do světa obchodu, jsme tou nejlepší volbou. Stačí nám tvá cílevědomost a chuť se učit a překonávat sám sebe. Rádi svoje lidi za dobře odvedenou práci odměníme.
Stačí nám poslat životopis a dorazit za námi na pohovor!

Pracovník zákaznického centra: finanční sektor - Praha

Nechal/a bys peníze válet na zemi?

Ne? Tak proč nevyděláváš velké peníze jako ostatní ve finančním sektoru? Přidej se do našeho obchodního týmu a staň se finančně nezávislý/á.

Nabízíme:

Bonusový program, soutěže
Zázemí zavedené obchodní firmy - prostory pro jednání se zákazníky
Fixní plat 23.000 - 36.000Kč + odměny a bonusy
Pracovní doba po-čt 8:30- 17:00 v pátek končíme v 14:00, víkendy a svátky nepracujeme
Profesionální 14 denní školení, za které tě odměníme 10.000 Kč.
Přátelský pracovní kolektiv
Multisport kartu

Požadujeme:

Elán pro práci
Velmi dobré komunikační schopnosti v českém či slovenském jazyce.
Znalost práce na PC (MS Office, Internet) podmínkou
Zkušenost s prodejem nebo marketingem bude fajn, ale není rozhodující. Pro nás je důležitá motivace a chuť pracovat! ☺
Samostatnost a spolehlivost

Pracovní náplň:

Předložení nabídky našich firemních produktů zákazníkům
Dostaneš portfolio zajímavých klientů, které budete moci dále rozšiřovat
Budeš v každodenním telefonickém kontaktu s našimi firemními klienty
Budeš pracovat s PC

A navíc k tomu všemu:

Dobrý pocit z toho, že pomáháš klientům lépe zhodnotit jejich peníze
Budeš pracovat ve firmě, které se daří, kterou lidé mají rádi, a kde se dobré nápady opravdu uskuteční

Společnost
Broker Investment, s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 38 000 – 57 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Broker Investment s.r.o, Kristýna Nagy
775 852 220