Audiopro se zabývá distribucí a implementací profesionální audiovizuální a komunikační techniky pro státní správu, firmy i domácnosti. Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Technický konzultant – pro bezpečnostní složky

Popis pozice:

  • Prezentace a předvedení konkrétních produktů zákazníkům
  • Technická znalost produktů - technika zvuková, konferenční, speciální obrazová a zvuková technika pro bezpečnostní aplikace (zaškolíme)
  • Spolupráce s obchodníky a tvorba nabídek
  • Technologický dohled při instalaci u zákazníka
  • Cestování k zákazníkovi v rámci ČR

Očekáváme:

  • Technickou zdatnost a min. 3 roky praxe na pozici technického směru
  • Orientaci v podpůrných SW aplikacích
  • Orientace v LAN/WAN sítích
  • Znalost obrazu a zvuku
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou (některá školení probíhají u výrobců v zahraničí)
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Ochotu učit se
  • Zkušenosti v oblasti kamerových systémů či zvukové techniky vítány
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi
  • Znalost MS Office – pokročilý uživatel
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci s moderními technologiemi a profesionální technikou
  • Kvalitní zaškolení
  • Používání angličtiny
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Pracoviště: Praha 6 (metro A, stanice Nádraží Veleslavín)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • HPP nebo ŽL dle dohody
  • Stravenky, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sick days, občerstvení na pracovišti
  • Příjemný kolektiv

Pokud Vás tato nabídka oslovila, těšíme se na zaslání Vašeho životopisu. Děkujeme.

Společnost
AUDIOPRO s.r.o.
Adresa
Lužná 591/4, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Elektrotechnik, IT konzultant, Specialista zabezpečovacích zařízení, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel