Softwarový konzultant/tka

Patříme mezi přední IT technologické firmy v České republice a hledáme vhodného uchazeče na pozici softwarového konzultanta.

Nabízíme Vám uplatnění u dynamické rozvíjející se IT firmy, se zaměřením na technologii pro sledování výrobní produktivity, sběr a vizualizaci dat. Naše společnost poskytuje služby pro více jak 600 továren. Patříme k předním specializovaným dodavatelům na trhu, s vlastním vývojovým týmem a zajímavým produktovým portfoliem.

Vašim úkolem bude implementace a parametrizace aplikačního softwaru u našich zákazníků, odborná poradenská činnost a školení uživatelů, prezentace našich modulů, analytická příprava konkrétních projektů.

Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, vzdělání min. Bc. technického směru, dobrou orientaci v oblasti IT technologií. Dále očekáváme od uchazeče motivaci a chuť odborně se rozvíjet, učit se novým věcem.

Co nabízíme :

Po úspěšném zapracování Vám nabídneme motivující finanční ohodnocení, samostatnou zodpovědnou pracovní pozici, seberealizaci v dynamickém a perspektivním oboru.

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny Sick day
  • Příspěvek na dovolenou, stravenky
  • Příspěvek na sport, kulturu, volný čas, firemní společenské a sportovní akce
  • Moderní pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti
  • Specializované vzdělávací kurzy, školení
  • Odpovídají technické vybavení, notebook, atd.
  • Stabilní zaměstnání v regionu, přátelský kolektiv
  • Po zapracování možnost přidělení služebního automobilu

Informace o pozici

Společnost
SAITECH s.r.o.
Adresa
Havlíčkova 125, Terezín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce aplikačního SW, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.