Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasts telco, hledáme ideálně juniorního/seniorního Account Managera pro CEE region (m/ž).

Máš zkušenost ideálně v oblasti salesu?

Zajímá tě obchod v technickým produktem?

Rád bys komunikoval v angličtině napříč Střední a Východní Evropou?

Potom jsi vhodným kandidátem pro tuto pozici.

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky a získávání nových

- rozvíjení obchodních aktivit se stávajícími klienty

- zpracování nabídek pro výběrová řízení

- komunikace ohledně technických detailů s vývojáři a techniky

Požadavky na kandidáta:

- absolvent SŠ/VŠ (technický směr výhodou)

- prozákaznické chování

- background v oblasti telco výhodou

- dobré vyjednávací schopnosti

- týmový hráč

- angličtina na velmi dobré úrovni - v ústní i písemné formě

Nabízíme:

- příležitost být součástí dynamckého a motivovaného týmu

- vysoká míra odpovědnosti a nezávislosti

- nadnárodní přesah (region s vice new 20ti zeměmi)

- zajímavé platové ohodnocení

- 25 dní dovolené

- kompenzace během nemoci

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.