Req ID 5716 | Plzen, Česká republika

Do vývojového centra v Plzni hledáme kolegy a kolegyně do oddělení mechatroniky se zaměřením na oblast kabelových svazků.

Co budete dělat

  • Analyzovat požadavky zákazníka, specifikovat použité materiály a technologie výroby,
  • Stanovovat technické požadavky na produkt, navrhovat změny a technická řešení,
  • Samostatné plánování a zpracování konstrukčních návrhů,
  • Spolupracovat s týmem vývoje elektroniky (HW, PCB-Layout),
  • Zkoušky prototypů a sériových dílů.

Co byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na mechatronické inženýrství, strojírenství popř. elektrotechniku,
  • Znalost CAD systémů (CREO, CATIA….),
  • Aktivní znalost anglického jazyka (komunikace přes skype, mail, f2f),
  • Ochota cestovat (příležitostné služební cesty v Německu),
  • Technické myšlení, samostatnost a ochota učit se novým věcem.

Výhodou

  • Znalosti s návrhy konstrukce komponent v automotive,
  • Znalost problematiky spojovací techniky, kabelových svazků,
  • Znalosti konstrukce plastových dílů a hliníkových odlitků,
  • Znalosti PDM/PLM (Product Data Management/Product Lifecycle Management).

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staňte se součástí ZF jako Konstruktér mechatroniky! Váš životopis zasílejte v ANGLICKÉM jazyce.

Kontakt

Tereza Včeláková

(+420) 373 736 489

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Univerzitní 1159/53, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ZF Česká republika, Tereza Včeláková
+420 373 736 489