VV SKLO je tradiční česká výrobní společnost sídlící na Vysočině a orientující se na české a zahraniční trhy. Zabývá se výrobou skleněných designových produktů se souvisejícími službami a projekty. Společnost hledá do svého týmu kolegy, kteří podpoří prosperitu a expanzi. Nyní aktuálně obsazujeme pozici účetní do oddělení finanční a mzdové účtárny.

Pracovní náplň

· Účtování přijatých a vydaných faktur

· Spolupráce na vedení kompletní účetní agendy

· Příprava podkladů v rámci finanční a správní agendy

· Spolupráce na závěrkových operacích a auditech

· Komunikace s externími poradci a subjekty

· Případné plnění dalších úkolů v rámci finančního oddělení

Požadavky

· SŠ/VŠ vzdělání

· zkušenosti s vedením účetní agendy

· uživatelská znalost práce s účetním SW (Helios výhodou)

· práce na PC (MS Office)

· znalost mzdové problematiky výhodou (nikoliv podmínkou)

· spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup

Co nabízíme:

· zajímavé finanční ohodnocení

· příjemné pracovní prostředí

· systém firemních benefitů

· firemní telefon

Společnost
VV SKLO s.r.o.
Adresa
Ořechovská 551, Křižanov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VV SKLO s.r.o., Sabina Němcová
00420608523293