Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 23 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

NÁKUPČÍ s AJ - lokalita severní část JMK

Pohybujete se v oblasti nákupu?
Domluvíte se i s anglicky mluvícími dodavateli?

Do moderní a stabilní společnosti hledám šikovnou/šikovného NÁKUPČÍ/HO!

Co bude Vaším úkolem?
- zajištění strategického nákupu
- vyhledávání dodavatelů a vyjednávání s nimi (sjednávání cen, dodacích a platebních podmínek, uzavírání smluv,..)
- rozvoj vztahů u současných dodavatelů v ČR i zahraničí
- komplexní optimalizace logistiky nákupu

Měl/a byste splňovat:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- zkušenost na pozici NÁKUPČÍ alespoň 2 roky (ideálně v oblasti chemie/strojírenství)
- AJ slovem i písmem podmínkou
- ŘP sk. B
- schopnost komunikace, vyjednávání, samostatnosti, práce pod stresem

Nabízíme:
- možnost seberealizace v prosperující společnosti
- mladý kolektiv
- služební automobil
- notebook, mobilní telefon
- příspěvek na stravu
- 5 týdnů dovolené
- možnost home office
- flexibilní pracovní doba
- možnost profesního rozvoje

Zajímá Vás tato pracovní příležitost nebo máte v okolí známého, kterého nám můžete doporučit? Pokud ano, neváhejte mě kontaktovat.

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dovolená 5 týdnů, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Nákup, Chemický průmysl, Nákupčí, Ředitel/manažer nákupu, Chemik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

APROFES,s.r.o., Markéta Dorazilová
605 215 386