Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta na pozici s těmito parametry:

Specialista Ochrany životního prostředí - Středočeský kraj

Vaším úkolem bude:

  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
  • Podílet se na projektech komplexního outsourcingu OŽP pro významné klienty
  • Podílet se na rozvoji odborného know how v oblasti OŽP v týmu specialistů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti OŽP
  • Praxe v oblasti OŽP 3 roky
  • ŘP sk. B
  • Platnou zkoušku poradce ADR
  • Znalost ISO 14001 na úrovni interního auditora

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • Služební automobil pro soukromé použití
  • Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
  • Výraznou možnost odborného růstu při práci pro významné klienty z mnoha oborů

Místo: Pozor, hledáme nové kolegy ve více lokalitách!!!!

  • Praha hl. m.

Společnost
CIVOP
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Chemický průmysl, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.