SANANIM z. ú. poskytuje účinnou pomoc lidem ohroženým závislostmi a jejich blízkým. Nezaměřujeme se jen na drogové závislosti, vedeme i speciální programy pro léčbu dalších typů závislostí - na alkoholu, hazardním hraní a sázení nebo on-line hrách. Léčíme mladistvé i dospělé. Provozujeme 16 hlavních léčebných zařízení a řadu rozšiřujících programů a služeb.

Zdravotní sestra/bratr (pro psychiatrii)

Centrum ambulantní substituce a detoxifikace SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) v rámci pilotního projektu Psychiatrické ambulance s rozšířenou působností pro adiktologické pacienty hledá pracovníka na volnou pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR PRO PSYCHIATRII

Požadujeme:

  • Vzdělání - všeobecná zdravotní sestra; uznaná odbornost sestra pro péči v psychiatrii výhodou
  • Zájem a chuť pracovat s uživateli drog a specifickou skupinou substitučních pacientů a pacientů s duální diagnózou
  • Týmový duch
  • Výhodou praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti; dlouhodobý poradenský kurz či započatý psychoterapeutický výcvik

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci (1,0 úvazek, popř. i kratší dle domluvy)
  • Možnost individuálního rozvržení pracovní doby
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Úzkou spolupráci ve zkušeném multidisciplinárním týmu zahrnujícím psychiatry, klinické psychology, adiktology, zdravotní sestry a sociální pracovníky
  • Zázemí velké organizace a prostor pro profesní růst
  • Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
  • Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru

Náplň práce:

Ambulantní péče:

· Garantské pohovory pacientů substituční léčby a detoxifikace formou individuálního poradenství/terapie
· Spolu vedení poradenských skupin zaměřených na detoxifikaci pacientů
· Poradenství o zdravém životním stylu a prevenci relapsu závislosti a další přidružené psychické nemoci
· Nastavení medikace a lékový management pacienta v úzké spolupráci s psychiatrem včetně výdeje léků pod dohledem

Práce v terénu:

· Zajištění výjezdů do přirozeného prostředí v rámci domácí detoxifikace - úzká spolupráce s lékařem a rodinným poradcem
· Asertivní a proaktivní vyhledávání pacienta a kontaktování v případě vypadnutí z kontaktu
· Monitoring stavu pacienta v přirozeném prostředí (např. sledování varovných příznaků u pacientů z duální diagnózou apod.) a krizové intervence v přirozeném prostředí pacienta
· Realizace rehabilitačního plánu včetně asistencí a nácviku dovedností, propojování pacienta ke zdrojům a koordinace péče v úzké spolupráci s case managerem
· Psychoedukace rodinných příslušníků

Nástup: listopad 2020

Kontakt:
Více info: Hana Skořepová, vedoucí zařízení. tel.: 603 831 815

Společnost
SANANIM
Adresa
Žitná 1574/51, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

SANANIM z.ú., LUDĚK KALOUSEK
777 718 695
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.