Nabízíme Vám dobré pracovní prostředí a zároveň rodinné klima firmy, která působí na českém trhu od roku 1990. Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním stavebních strojů. Jsme výhradním prodejcem stavebních strojů Kubota. Sídlo firmy se nachází v Olomouci, další pobočky pak máme v Ostravě, Prostějově a Praze. Za dlouhodobým úspěchem naší společnosti stojí výborná znalost trhu se stavebními stroji, odborné znalosti pracovníků, důraz na kvalitní produkty a především snaha o trvalou spokojenost našich zákazníků.

Garanční technik

Co vás čeká

Garanční technik zpracovává popisy garančních závad v anglickém jazyku pro komunikaci s výrobním závodem a řídí řešení garančních závad s dodavatelem s mechaniky a i se zákazníky. Dále vytváří pravidla a návody pro provádění servisních úkonů a pracovních postupů pro servisní mechaniky z podkladů výrobce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Garanční technik musí mít obecné technické znalosti spalovacích motorů, konstrukcí strojů a vozidel, auto-elektriky a hydrauliky.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost a praxe stavebních strojů, nebo manipulační techniky či vozidel

Co vám můžeme nabídnout

Firemní kultura úspěšné středně velké firmy s rodinným prostředím, možnost seberealizace a kariérního růstu a dobrý výdělek.


Informace o pozici

Společnost
STAVES s.r.o.
Adresa
Stará Přerovská 765/4, Olomouc – Holice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Technika a vývoj, Auto - moto, Technik, Servisní technik, Technický ředitel/manažer, Garanční technik, Přijímací technik, Vedoucí servisu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.