ComSource s r.o.
Společnost Comsource s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost poskytující společnostem komplexní řešení v oblasti síťových a bezpečnostních řešení.

Network Designer / Network Solution Architect

Co budete dělat:

  • navrhovat a zpracovávat technické nabídky pro zákazníka,
  • tvořit technická řešení s produkty ComSource, dokumentaci k RFP, RFI,
  • prezentovat řešení a služby u partnerů a zákazníků,
  • aktivně podporovat obchodníka při jednáních s partnery a zákazníky,
  • podílet se na prodejní a produktové strategii,
  • školit partnery a zákazníky,
  • spoluprácovat s dalšími odděleními (Delivery, Sales).

Jaké znalosti a dovednosti využijete:

  • technické znalosti na úrovni certifikace Professional - Cisco nebo Juniper - routing / switching / security pro oblast enterprise and providers,
  • certifikace výhodou (Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet),
  • znalosti ISO/OSI a protokolů,
  • HANDS ON zkušenosti,
  • znalost virtualizace a její využití v cloudovém prostředí,
  • radost z komunikace se zákazníky,
  • vstřícnost, samostatnost, spolehlivost,
  • obchodní cit.

Velmi důležitý je pro nás způsob uvažování a osobní přístup. Hledáme lidi, kteří jsou poctiví ve své práci, nezaleknou se problémů a ví, že nejdůležitější komponentou je zákazník.

Naše nabídka:

  • zasloužené finanční ohodnocení,
  • školení a jazykové vzdělávání,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • neformální atmosféra malé společnosti,
  • flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice,
  • relaxační a sportovní prostory v kanceláři.

Klíčová slova:

Juniper, Cisco, routing, switching, security, Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet, ISO/OSI, virtualizace, RFP, RFI, Cisco, routing, switching, security, Juniper, CCNP, JNCIP.

Společnost
ComSource s.r.o.
Adresa
Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ComSource s.r.o., Petra Valentinová