Závod Linde pohony s.r.o./ KION Stříbro, působící v Ostrově u Stříbra, je nadnárodní společností, zabývající se výrobou a montáží vozíků Linde, Fenwick v rámci skupiny KION Group. V současné době zaměstnává více jak 220 zaměstnanců.

Mistr montáže - pro hotový výrobek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řídí a vede výrobu na svěřeném pracovišti - je odpovědný za plnění norem
  • v rámci své působnosti rozděluje práci, koordinuje, monitoruje, hodnotí, informuje, řeší problémy i v rámci podpůrných oddělení
  • je součástí při optimalizaci montáže
  • podílí se na systému hodnocení DIR zaměstnanců

NABÍZÍME:

  • příspěvek na dopravu
  • obědy/večeře zdarma
  • 13. mzda (letní/zimní prémie)
  • věrnostní bonus už od 1. roku u firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipassy (sport, kultura a zdraví)
  • lidský přístup a přátelský kolektiv
  • práci v moderním závodě s pokročilými technologiemi

POŽADUJEME:

  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • práce ve výrobním závodě podmínkou
  • vedení lidí a práce s lidmi podmínkou
  • základní PC uživatelské znalosti
  • manuální zručnost, flexibilitu, pečlivost, proaktivitu

Společnost
KION Stříbro - výroba vozíků
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Dělník, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Stříbro /Linde Pohony s.r.o., Jana Barešová
+420 733 675 807