Co vás čeká

Vaření pro 90 - 150 lidí ve vybavené kuchyni. Pomáhat vám bude 3 - 5 pomocníků, kteří znají provoz tábora, ale neumějí vařit samostatně. Vaše práce spočívá v řízení pomocníků, rozdávání úkolů a dohlížení na hladký průběh vaření. Jídla jsou nanormovaná se sepsanými procesy vaření. Denní dodávka surovin až do skladu. Vy jídlo neobjednáváte, staráte se jen o vaření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ze zkušenosti víme, že když zvládnete navařit pro větší rodinu 30 porcí, tak zvládnete s pomocí uvařit i pro více. Nutností je potravinářský průkaz. Zaškolí Vás naše hlavní kuchařka :-)

Výhodou bude

zkušenost z gastro provozu.

Co vám můžeme nabídnout

Skvělou partu mladých lidí. Krásné pracovní prostředí s čistým horským vzduchem. Tábory máme červenec - srpen 2021 a budete se střídat s druhou kuchařkou např. co 10 - 20 dní. V táboře vám nabídneme zdarma ubytování na pokoji a stravu.

Ve kterých termínech s námi můžete spolupracovat: (v ostatních termínech Vás vystřídá druhá kuchařka)

V těchto termínech vaříme 20 - 40 porcí k dispozici vám je alespoň 1 pomocná síla.

31. ledna - 6. února 2021

7. - 13. února 2021

14. - 20. února 2021

21. - 27. února 2021

28. února - 6. března 2021

7. - 13. března 2021

V těchto termínech vaříme 90 - 150 porcí k dispozici vám jsou 3-5 pomocných sil.

červenec - srpen 2021

Domluva po turnusech cca 10 dní.

odměna: 1 100 Kč / den

Společnost
TBM, z. s.
Adresa
Staré Město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař, Šéfkuchař, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

TBM, z. s., Michal Skopal
776 773 026
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.