16 let se věnujeme on-line prodeji reklamních předmětů a jsme v tom jednička. Dokážeme on-line vyřešit to, co si jiní ani neuměli představit. Nedílnou součástí našeho úspěchu je i tým skvělých on-line marketérů, díky nimž na náš web denně přichází noví a noví zákazníci, aby tam našli to pravé pro propagaci své značky. Součástí tohoto týmů můžeš být i ty.

Product Data Specialist- Reklamní zboží - iNETPrint.cz

Chceme být nejlepší v tom, co děláme, proto se už nemůžeme dočkat, až mezi sebou přivítáme nového kolegu, který nejen že nám pomůže udržovat informace v našem e-shopu aktuální a správné, ale umožní nám i rychlejší zavádění nových produktů či služeb.

Čím se u nás budeš zabývat?

  • Zpracováním a přípravou dat pro správu katalogového sortimentu
  • Průběžnými kontrolami funkčnosti a obsahu katalogu
  • Monitorováním změn na webech dodavatelů a následnou komunikací s nimi
  • Postupným vybudováním a vedením týmu, který bude zpracovávat opravdu rozsáhlého množství dat
  • Budeš úzce spolupracovat s marketingovým a nákupním oddělením

Jaký bys měl být?

Ideálně dokonalý :-) Ale pokud nebudeš, tak nevadí. Ani my nejsme. Ale aby nám to klapalo, měli bychom alespoň pracovně být naladěni na stejnou strunu.

Je důležité, abys měl rád práci s obsáhlými datovými soubory. Měl bys být pečlivý a systematický, schopný organizovat vlastnípráci, učenlivý a otevřený dobře míněným radám zkušenějších kolegů. Očekáváme od tebe vstřícný a pozitivní přístup k obchodním partnerům i kolegům ve firmě. Potřebujeme člověka, který se nezalekne velkého náporu práce a zvládne ji bez zbytečného stresu a emocí.

Co bys měl umět?

Bez velmi dobré znalosti MS Excel na úrovni složitějších vzorců a práce s obsáhlými tabulkami to nepůjde. To je základ. Důležité je, abys měl povědomí o tom, jak e-shopy fungují, a ideálně i praktické zkušenosti se správou produktů a produktových dat v nich. Abys věděl, co je to například SKU nebo XML feed, velkou výhodou budou tvé zkušenosti s transformací dat (ETL konvertory) a s nástroji pro správu produktových informací (PIM).

Velká část našich dodavatelů působí v rámci EU i mimo ni, proto se neobejdeš bez dobré znalosti angličtiny na komunikační i písemné úrovni. I čeština je pro tuto práci důležitá. Oceníme zkušenosti se psaním textů a znalost, jak má dobrý popis produktu vypadat.

Vzhledem k našemu oboru samozřejmě uvítáme orientaci v oblasti reklamního zboží a technologiích tzv. brandingu.

Co ti můžeme nabídnout?

Pracujeme v příjemném neformálním prostředí v blízkosti krásného lesoparku u Hostivařské přehrady. V okolí je několik možností, kam zajít na oběd, na procházku či za sportem. Nemáme open-space a místnosti jsou klimatizované. Rádi se potkáváme nejenom při práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Víme, že firma neporoste, pokud neporostou i naši lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností.

V rámci zaměstnaneckého programu získáš až 5 týdnů dovolené a až 6 sick days. Postupně ti budeme navyšovat základní mzdu, naši zaměstnanci dostávají příspěvky na zdraví/wellness/kulturu a pro sportovce nabízíme i Multisport kartu.

Nástup je možný ihned

Pracoviště: Praha 10 - Hostivař (ul. Hostivařská 92/6)

Klíčová slova pozice: administrátor sortimentu, správce sortimentu, produktový specialista, správce e-shopu, manažer produktů, správce portfolia, portfolio manager, portfolio administrator, content manager, content specialist, category manager, product manager, product specialist, product administrator, product content manager, content specialist, webmaster, webeditor, web content editor, web content administrator, merchandiser


Informace o pozici

Společnost
iNET Solutions s.r.o.
Adresa
Hostivařská 92/6, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Product Manager, Product Specialist, Category Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel