Společnost Dentamed (ČR), spol. s r.o., vedoucí firma v oblasti distribuce stomatologických potřeb, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Digital marketing specialist.

Hledáme kolegu, který si vezme online svět Dentamedu za svůj. Od analýzy, vyhodnocení a interpretace prodejních dat, přes ownership našich webů, odbavení kampaní s agenturou, emailing, SoMe, CRM až po tvorbu video obsahu. Plus co bude dávat smysl a bude nás bavit.

Náplň práce:

Odpovědnost za digital

Starost o naše weby a eshop

Plánování, řízení a vyhodnocování kampaní společně s agenturou

Emailing, správa CRM, SoMe, koordinace PPC

Přicházet s nápady, jak věci dělat dobře a smysluplně

Spolutvorba video obsahu

Požadujeme:

Ukončené SŠ/VŠ vzdělání

Znalost anglického jazyka na výborné úrovni slovem i písmem

Marketingové základy

Analytické uvažování

Zkušenost s kampaněmi

Zájem o vlastní rozvoj

Preciznost, schopnost dokončit úkoly včas a v požadované kvalitě

Projektové řízení

Odpovědnost a samostatnost

Orientace v HTML

Skvěle zvládnutý excel

Nabízíme:

Dobrý tým

Slušný plat

Projekty, které budou Vaše

Školení a nejen profesní růst

Zázemí úspěšné a zavedené společnosti ve stabilním odvětví

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Balíček firemních benefitů

Společnost
Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Adresa
Pod lipami 2602/41, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel