Hospic Dobrého Pastýře je zařízení pro všechny, kteří se ocitli v konečném stádiu nevyléčitelné nemoci. Usilujeme o to, aby paliativní péče byla dostupná pro všechny, bez ohledu na věk, místo bydliště, sociální status nebo finanční možnosti.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Společnost TŘI, z.ú., která je zřizovatelem Hospice Dobrého Pastýře, hledá do svého týmu sociálního pracovníka pro lůžkový hospic a odborné sociální poradenství.

NÁPLŇ PRÁCE

  • sociální práce s uživateli našich služeb (převážně s klienty domácího, lůžkového hospice a Odborného sociálního poradenství)
  • sociálně právní poradenství
  • koordinace procesů, postupů a provádění činností při poskytování služby
  • jednání se zájemci o služby, provádění sociálního šetření, uzavírání smluv, vyúčtování
  • spolupráce při vytváření koncepčních a metodických materiálů
  • vytváření podmínek pro rozvoj služeb
  • přímá péče s klientem

POŽADUJEME

  • odbornou způsobilost dle zákona č.108/2006, o sociálních službách
  • bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • aktivní řidič sk. B
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • pozitivní přístup k práci v terénu, empatii

NABÍZÍME

  • smysluplnou a samostatnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu přátelského pracovního týmu
  • moderní vybavení a prostory
  • plný pracovní úvazek
  • další vzdělávání se v oboru
  • dotované stravování na pracovišti

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis.

Společnost
TŘI, z.ú.
Adresa
Sokolská 584, Čerčany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.