Výrobce krmiv vypisuje výběrové řízení na pozici:

Operativní nákup

Náplň práce:

  • nákup surovin a materiálů od stávajících dodavatelů,
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • zajišťování dopravy,
  • administrativní podpora výroby,
  • zpracování nákupní agendy do IS Helios Orange.

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici,
  • samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • znalost práce na PC,
  • řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí,
  • motivační benefity a odměny,
  • nástup možný ihned.

www.nutrin.cz

Společnost
NUTRIN s.r.o.
Adresa
Dobruška
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Asistentka, Nákupčí, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel