Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn brigáda v obchodě s nábytkem - 125Kč/hod. #IiMhH

Pracovní náplň:

Pro našeho významného klienta, obchod s nábytkem, hledáme schopné brigádníky na doplňování zboží a přípravu obchodu na zimní sezónu.

Termín brigády je 21.9.- 2.10.2020 s možností plánování směn na celé dva týdny.

Pracovní doba: PO-NE 9:00-18:00. Je možno se domluvit pouze na 2-3 směny týdně.

Místo výkonu práce: Plzeň - Černice

Nabízíme:

- mzda 125Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí
- pohodová práce
- i bez praxe

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Plzeň
Plat
Plat: 125 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 16.9.2020 – 9.10.2020
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Plzeň
731 171 476
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.