Hledáte dobrou, stabilní práci s příjemným kolektivem a prostředím?

V call centru Hanya Corporation si operátorů vážíme, máme férový přístup a umíme ocenit životní zkušenosti, nadhled a dobrou práci. Práce je vhodná i pro OZP.

Hledáme nové tváře na pozici telefonního specialisty, či specialistky.

Brigáda či přivýdělek pro důchodce - 150 Kč/hod

Nabízíme

  • Garantovaná nástupní mzda 150 Kč/h při odpracování 126 hodin měsíčně + výkonnostní odměny
  • 8 nebo 6 hodinový úvazek
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Bonus za doporučení nového pracovníka 5.000 Kč
  • Motivační soutěže
  • Společné snídaně

Benefity po zapracování

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif – neomezené volání, SMS, 10 GB internetu

Náplň práce

  • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů společnosti
  • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme

  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
  • Český nebo slovenský jazyk
  • Praxe v call centru výhodou, nikoliv podmínkou
  • Docházení na firmu, práci není možné vykonávat z domu

Místo výkonu práce

  • Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních klimatizovaných kancelářích v centru Brna, u zastávky Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky. Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.callcentrumbrno.cz.

Společnost
HANYA corporation s.r.o.
Adresa
Křenová 478/72, Brno – Trnitá
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 150 – 200 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, jiné
Datum práce
Datum práce: 13.9.2020 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.