Obchodník

Co vás čeká

  • Jednání se zákazníky
  • Nabírání nových zákazníků do systému
  • Tvorba nabídek
  • Cestování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Obchodní dovednosti
  • Řidičské oprávnění
  • Aktivní řidič
  • Samostatnost
  • Schopnosti z oboru strojírenství
  • Práce s PC a internetem

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost strojírenského trhu v ČR a SK
  • Zkušenosti na pozici obchodníka

Co vám můžeme nabídnout

  • Velmidorbé finanční ohodnocení
  • Vůz i pro soukromé použití
  • Práce v dynamickém mladém kolektivu

Společnost
Kooperace.cz s.r.o.
Adresa
Průmyslová 944/25, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kooperace.cz s.r.o., Jakub Málek
603 296 390