Firma PROJEKT servis spol. s r. o. se již od roku 2003 zabývá projektováním a přípravou dopravních staveb (silniční, železniční), pozemních staveb a staveb městského inženýrství.

Do našich kanceláří v Praze a Hradci Králové hledáme nové kolegy, nebo kolegyně na pozice:

Vedoucí projektant pozemních staveb

Náplň práce:

  • Příprava všech stupňů projektové dokumentace
  • Podílení se na předvýrobní přípravě

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí společnosti s dobrým jménem u investorů
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Bonusové ohodnocení formou odměn – podíl na zisku firmy
  • Služební mobilní telefon
  • Stravenková karta
  • Benefitní karta
  • 25 dní dovolené
  • Hrazení dalšího profesního vzdělávání
  • Odměna za přivedení nového zaměstnance
  • Každoroční zimní teambuilding na horách
  • Zdravotní volno/sickdays

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru pozemní stavby.
  • Praxe v oboru
  • Znalost ovládání programů autoCad
  • Zodpovědnost, organizační schopnosti, pracovitost, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Společnost
PROJEKT servis spol. s r.o.
Adresa
U Elektry 830/2b, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.