Chemoprojekt, a.s. je součástí SAFICHEM PROJEKTY GROUP. Poskytuje komplexní služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků. Chemoprojekt, a.s. zaměstnává asi 130 osob.

Od roku 2010 dusíkatá chemie byla postupně převedena do specializované firmy CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. a rafinérie do firmy TECHNOEXPORT, a.s..

Jediným akcionářem Chemoprojektu, a.s. je SAFICHEM PROJEKTY GROUP AG.

Administrátor pro stavbu - práce v zahraničí

Co vás čeká

  • zpracování dodavatelské dokumentace
  • komunikace se zákazníkem
  • příprava protokolů kvality
  • zpracování finální dokumentace pro zákazníka

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ ideálně stavebního nebo technického směru
  • plynulá znalost angličtiny
  • praxe jako administrátor na velké průmyslové stavbě
  • zkušenost z práce v zahraničí

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti se zpracováním finální dokumentace pro zákazníka

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na velké průmyslové stavbě v zahraničí (EU - Holandsko)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v zavedené fungující firmě
  • možnost uplatnění na dalších projektech

Společnost
Chemoprojekt, a.s.
Adresa
Třebohostická 3069/14, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Chemický průmysl, Stavebnictví a reality, Technolog ve stavebnictví, Mistr, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel