Kdo jsme?

Jsme horské středisko Dolní Morava v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí. Do našeho resortu patří čtyřhvězdičkový hotel Vista a 4 další ubytovací chaty .

Nabízíme toho opravdu hodně. Rodinné programy, ubytování různých kategorií, gastro služby, lyžování, turistiku, a spoustu atrakcí pro rodinné vyžití .

A k tomu ještě provozujeme stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizujeme firemní eventy.

Máš chuť pracovat pro náš resort, který je v ČR ojedinělý? Přijmout zajímavou pracovní výzvu a především zodpovědnost za výsledek svojí práce v podobě spokojených hostů resortu? Pak čti dál….

Vedoucí gastroprovozu

Co vás čeká

Zodpovědnost za organizaci a kvalitu servisu všech poskytovaných služeb

Zodpovědnost za organizaci a provádění souvisejících admninistrativních povinností - inventur, objednávek, přípravu nabídek, propagaci, kontrolu úklidu, plánování směn podřízeným pracovníkům, organizace provozu
Zodpovědnost za dodržování HACCP na středisku
Zodpovědnost za evidenci a nahlašování požadovaných oprav střediska technickému úseku
Zodpovědnost za ekonomické výsledky střediska
Zodpovědnost za náklady daného střediska
Zodpovědnost za kvalitu prodáváného zboží
Zodpovědnost za odpovídající proškolení personálu

Tento člověk se podílí:

· Rozvoji střediska

· Obměně sortimentu a úpravě nabídky

· Mzdové politice střediska

· Tvorbě cenové politiky střediska

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SOU/SŠ v oblasti gastronomie
• Alespoň 1 rok praxe na stejné nebo obdobné pozici
• Znalost odpovídajících legislativních předpisů
• Zkušenost s vedením kolektivu
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete umět

• Aktivní znalost AJ anebo NJ

Co vám můžeme nabídnout

Práci v moderním horském resortu, kde můžete odborně růst a zužitkovat všechny své dosavadní zkušenosti a znalosti v oboru gastronomie. Zaměstnancům nabízíme ubytování přímo v resortu, výhodné stravování, ale především benefit v podobě resortní kartičky, kde můžete využít všech atrakcí našeho resortu.

Společnost
SNĚŽNÍK , a.s.
Adresa
Dolní Morava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Cestovní ruch a ubytování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SNĚŽNÍK , a.s., Šárka Novotná