Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Technik správy interního IT

Náplň práce

  • Podpora vnitrofiremního IT
  • Instalace a správa HW a SW, včetně virtuálních stanic
  • Spolupráce na IT projektech
  • Správa telefonů

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na střední úrovni
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost správy Microsoft Windows 7 a novější
  • Znalost běžných kancelářských aplikací a schopnost poskytovat podporu uživatelům
  • Základní orientaci v oblasti sítí
  • Flexibilita, komunikativnost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz B

Co Vám nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup ihned či dohodou
  • Pracovat pro úspěšného a známého zaměstnavatele, na kterého můžete být právem hrdí
  • Místo výkonu práce - Praha 10, v blízkosti metra Strašnická
  • Možnost kariérního růstu a kontinuální vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na závodní stravování formou stravenek plně hrazenou zaměstnavatelem, balíček Benefit Plus v hodnotě 4 000 Kč na rok /možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou/, příspěvek na penzijní a životní připojištění)

Jste-li připraveni jít s námi o krok dál, pro začátek se těšíme na Váš životopis a pár slov k tomu, co Vás motivuje pracovat pro naši firmu.

V rámci velkého objemu přihlášek, se omlouváme, pokud od nás neuslyšíte do 14 dní od poslání Vaší přihlášky, bohužel jste nebyli přizváni do dalšího kola. Děkujeme za pochopení.

Vaše osobní údaje, které jste zde vyplnil/a, budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte.
Pokud si přejete, abychom Vás oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic, je nutné udělit souhlas k dalšímu oslovení ze strany GPE.

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Kateřina Koubová