Jsme Agenturou práce a personálně konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.

Skladový manipulant/manipulantka na dlouhodobou brigádu !

Pro našeho významného klienta, vedoucí firmu v oblasti distribuce stomatologických potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Skladový manipulant/manipulantka

Náplň práce:

  • · Manipulace se zbožím na skladě společnosti
  • · Příjem a výdej zboží

Pracovní doba:

  • · Práce v jednosměnném provozu

8:30 - 17:00 pondělí až pátek (dva dny práce , dva dny volna)

Nabízíme:

  • · Možnost práce v centru Prahy (Praha 3)
  • · Dlouhodobou brigádu formou DPČ
  • · 130 Kč/hod
  • · Stravenka 90 Kč za každý odpracovaný den
  • · Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • · Trestní bezúhonnost
  • · Časovou flexibilitu
  • · Spolehlivost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat formou odpovědního formuláře.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi !

Společnost
Pro-Temp spol. s r.o.
Adresa
Praha – Žižkov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 130 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 21.9.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.