Firma Donoci s.r.o., která má sídlo v Blansku, se zabývá prodejem svítidel a dalšího sortimentu na e-shopu Svět svítidel a jelikož velmi rychle rosteme, hledáme někoho na novou pozici Facility manažer či správce majatku a budov.

Koho hledáme:

  • technicky orientovaný typ
  • někoho s proaktivním jednáním
  • komunikativnost a chuť se podílet na rozvoji společnosti
  • zkušenost s administrativou či přímo s danou pozicí výhodou
  • kolegu či kolegyni s organizavaným a systematickým přístupem

Náplň práce bude:

  • řešení smluv s nájemníky
  • organizování revizí a oprav
  • tvorba budgetů
  • správa budov a jejich provozu
  • reporting vedení společnosti
  • plánování dalšího vývoje a rozvoje
  • aktivní řešení operativních a mimořádných událostí

Za to nabízíme:

  • mzda podle zkušeností a dovedností (35 000-45 000,-Kč)
  • stravenky
  • notebook a mobilní telefon
  • možnost kariérního růstu a vlastního rozvoje
  • možnost pracovat pro jedničku na trhu
  • být nepostradatelnou součástí našeho týmu

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj životopis a my se Vám v zápetí ozveme.

A proč Donoci s.r.o.? Jelikož u nás to s posunem vpřed myslíme vážně a umíme Vám to ukázat.

Společnost
Donoci s.r.o.
Adresa
Pražská 2532/4, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Služby, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Domovník/správce objektu, Office Manager, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.