Do našeho architektonického ateliéru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/ka.
Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou významné památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské studium v oboru
- samostatnost
- týmová spolupráce
- kreativita
- znalost práce v ArchiCADu
- praxe v oboru a znalost BIM výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:
- zpracování architektonické i stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
- ýmová práce pod vedením zkušených kolegů

Nabízíme:
- práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
- motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
- neomezenou dovolenou
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního růstu
- práci v příjemném prostředí v centru Prahy
- nástup ihned
- možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).

Společnost
Masák & Partner, s.r.o.
Adresa
Na baště sv. Ludmily 253/1, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Stavebnictví a reality, Architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.