Společnost ENERGO CHOCEŇ, s.r.o., člen skupiny 3H Invest, která je přímým výrobcem a dodavatelem chladících zařízení, specialistou na tlakové nádoby, výměníky tepla, rekonstrukce chlazení a tepelná čerpadla, byla založena v roce 1918 a v dnešní době čítá na 120 zaměstnanců, v současnosti hledá vhodného kandidáta na pozici "Ekonomický ředitel".

Co bude náplní Vaší práce?

- Řízení ekonomického úseku společnosti: Finanční účtárna, mzdová účtárna, finanční controlling, personální oddělení

- Řízení plateb a Cash flow, kontrola finančních a účetních podkladů

- Příprava týdenního a měsíčního reportingu společnosti

- Analyzování hospodářských výsledků společnosti;

- Příprava ad hod analýz

- Příprava finančních plánů, tvorba rozpočtů a směrnic

- Příprava finančních výkazů a tvorba výroční zprávy společnosti

- Spolupráce s auditory a státními institucemi

- Zastupování společnosti v komunikaci s bankami

- Příprava výkazů pro ČSÚ

- DPPO, Ekologické daně

- Rozvoj controllingových procesů

- Aktualizování norem a směrnic v oblasti financí a personalistiky

- Zúčtování účetních dokladů

Hledáme kandidáta, který:

- Má zkušenosti s ekonomickým a finančním řízením

- Se orientuje v daňové problematice a účetnictví

- Má zkušenosti s controllingem a účetní závěrkou

- Umí přijímat a dále předávat získané zkušenosti

- Má pokročilou znalost programů MS Office

- Je spolehlivý, pečlivý, umí pracovat pod tlakem

- Má vysokou sebemotivaci k hledání řešení

- Má základní komunikativní znalost AJ

Co nabízíme:

- Dlouhodobou spolupráci

- Zajímavou a různorodou náplň

- Prostor pro seberealizaci, možnost měnit a vylepšovat

- Mobilní telefon a notebook

- 2 sick days

- Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

- Příspěvek na stravování

- Firemní akce

- Možnost nástupu IHNED

Společnost
ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.
Adresa
Nádražní 631, Choceň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel