Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

SERVISNÍ TECHNIK - Montér chlazení

Náplň práce:

  • servisní a montážní práce klimatizačního, chladírenského zařízení v Praze a okolí

  • školení v oblasti klimatizace, chlazení, elektro

  • spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů

  • zabezpečování servisní činnosti u zákazníků

  • montáž a uvádění výrobků do provozu

  • provádění záručních a mimozáručních oprav a servisu u zákazníků za použití špičkové měřící a zkušební techniky

  • diagnostikování závad technických zařízení

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené (1 týden dovolené nad zákonný rámec navíc)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • po zapracování služební automobil
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • mobilní telefon
  • dynamickou různorodou práci
  • Přátelský neformální kolektiv, firemní akce

Očekáváme:

  • SŠ / SOU v oboru chladící techniky nebo elektro

  • řidičský průkaz skupiny B

  • vyhl. 50 § 6 nebo vyšší

  • aktivní přístup k práci

  • praxe výhodou

Společnost
Stangl Technik Česko spol. s r.o.
Adresa
Dobronická 1256, Praha – Kunratice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Elektromontér, Plynař, Technik v energetice, Technik v plynárenství, Dělník, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.