Péče o duševní zdraví, z. s.
Nezisková organizace s pětadvacetiletou tradicí v pomoci lidem s duševním onemocněním a jejich rodinám. Poskytuje sociální a zdravotní služby na Pardubicku, Královéhradecku, Chrudimsku, Jičínsku, Rychnovsku, Orlickoústecku a Náchodsku. Organizuje akreditované vzdělávací kurzy nejen pro pracovníky v pomáhajících profesích. Pořádá osvětové a kulturní akce na podporu společenského povědomí o životě lidí s duševním onemocněním. Pobočný spolek Výměník podporuje lidi se zdravotním handicapem v návratu na běžný trh práce a nabízí pracovní uplatnění v chráněné kavárně, dílnách a obchodu.
Více informací naleznete na webových stránkách organizace www.pdz.cz

Asistent/ka střediska

Popis pracovní pozice:

- administrativní a technická podpora při chodu střediska Centra duševního zdraví Pardubice související s poskytováním sociálních a zdravotních služeb

- práce ve výkaznickém a statistickém systému (evidence zdravotnických úkonů) – správa uživatelských účtů, kontrola vykázaných činností, tvorba podkladů pro statistické výstupy a reporting pro zdravotní pojišťovny

- vedení pokladny, zajištění oběhu účetních dokladů, podílení se na provozních úkolech a technickém a materiálním zajištění střediska

- dílčí úkoly v oblasti personalistiky

Nabízíme:

1. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci.

2. Podporu při dalším profesním vzdělávání.

3. Práci v malém, příjemném kolektivu v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou.

4. Práci na částečný (0,5) úvazek v jednosměnném provozu - pracovní dobu 4 hodiny denně s flexibilním uspořádáním v průběhu týdne, možnost sick days a home office.

5. 25 dnů dovolené

Požadujeme:

1. SŠ vzdělání (ekonomického či administrativního směru výhodou).
2. Samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
3. Výbornou znalost práce na PC (word, excel, webové prostředí kancelářských aplikací – Office 365)

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu nejpozději do 4.10. 2020.

Společnost
Péče o duševní zdraví, z.s. - region Pardubice
Adresa
Bělehradská 389, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 11 000 – 14 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.