Máte zájem pracovat u perspektivní firmy ? Rádi se vzděláváte ? Hledáte neformální a přátelskou firemní kulturu ? V případě, že jste na předchozí otázky odpověděli ANO, jste ten správný člověk pro nás !
Společnost AT COMPUTERS, a.s., největší český distributor zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací, který zastupuje všechny významné značky v oboru a dodává jejich produkty na český a slovenský trh, hledá do svého týmu pracovníky na výše uvedenou pozici.
Více o firmě a volných pozicích: www.atcomp.cz

Specialista/ka pro rozvoj prodejního kanálu-servery,storage

Co vás čeká

Rádi komunikujete se zákazníky a vyznáte se v oblasti serverů, případně datových úložišť či záložních zdrojů? Přijďte mezi nás a pomozte nám vybudovat prodejní kanál v dresu pohodového týmu jedničky české distribuce. Časem se můžete posunout na manažerskou pozici a řídit vlastní tým.

Pracovní náplň:

- rozvoj zákaznické (dealerské) báze

- pravidelný kontakt se zákazníky a vyhledávání nových příležitostí

- sledování dealů a spolupráce na jejich přípravě a realizaci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zkušenost nejméně 5 let z obchodních pozic u IT prodejce

- serverové a storage prodejní certifikace výhodou

- angličtina na základní komunikační úrovni

- samostatnost, zodpovědnost, prozákaznický a proaktivní přístup

- časová flexibilita

- řidičský průkaz skupiny B

- možnost pracovat z kanceláře v Ostravě/Brně/Praze nebo z home office s částečnou prezentací na jedné z uvedených poboček

Co vám můžeme nabídnout

- zaměstnání, které Vás bude bavit

- stabilita jedničky české IT distribuce

- možnost kariérního i platového postupu

- zdokonalení angličtiny v rámci firemních kurzů

- cafeterie Benefit Plus

- pravidelné teambuildingové akce

- po zapracování dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění a další výhody

Společnost
AT Computers a.s.
Adresa
Těšínská 1970/56, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AT Computers a.s., Regína Otáhalová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.