Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Soc. pracovník/pracovnice, lektor/ka programu prim. prevence

Společnost Podané ruce o.p.s., Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici:

Sociální pracovník/pracovnice, lektor(ka) programu primární prevence

(částečný úvazek 0,6)

Místo pracoviště: Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji, Dolní náměstí 2, Olomouc

Požadujeme

  • VOŠ nebo VŠ sociálního, humanitního, pedagogického nebo zdravotního zaměření (vhodné i pro studenty těchto oborů (magisterské studium) a absolventy).
  • Schopnost komunikace a práce s adiktologickými klienty, s úřady, s kolektivem dětí a mladými dospívajícími.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Orientace v oblasti závislostního chování.
  • ŘP skupiny B výhodou.
  • Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zvládání stresových situací, osobnostní zralost.
  • Praxe v oboru vítána, další vzdělání výhodou.
  • Orientace v sociálně právní ochraně dětí výhodou.

Pracovní náplň

  • Sociální práce a poradenství pro rodiče v péči OSPOD, testování na přítomnost návykových látek.
  • Jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi (psaní zpráv pro odbor sociálně právní ochrany dětí).
  • Příprava a vedení informačních, preventivních a osvětových programů – zejména program prevence patologického hráčství Hra na hraně pro školy.
  • Pracovní působnost na školách v Olomouckém kraji – Olomouc, Prostějov, Zábřeh, Přerov (cestování v pracovní době)
  • Účast na pravidelných poradách, supervizích a vzdělávacích aktivitách prohlubujících kvalifikaci potřebnou k výkonu práce.

Nabízíme

  • Částečný úvazek 0,6 (0,5) - 3 dny v týdnu – dny: úterý a čtvrtek fixně, třetí den dle domluvy).
  • Práce na dobu určitou do 30. 4. 2022 s předpokládaným prodloužením.
  • Zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace.
  • Kreativní a časově flexibilní práci.
  • Mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání (např. hrubá mzda při úvazku 0,6, magisterském vzdělání a praxi 2 roky 16 500Kč) + 2x ročně pravidelné odměny
  • 6 týdnů dovolené.
  • Další vzdělávání a profesní růst, školení, stáže a supervize.

Nástup: Prosinec 2020 nebo leden 2021

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 17.10.2020. Do předmětu zprávy uveďte prosím „Sociální pracovník / Lektor/ka“. Vybraní uchazeči budou zváni k osobnímu pohovoru. Pohovory se budou konat průběžně až do nalezení vhodného kandidáta.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Společnost Podané ruce o. p. s.
Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji
Dolní náměstí 2, 779 00 Olomouc

www.podaneruce.cz

Adresa
Dolní náměstí 200/2, Olomouc
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 14 000 – 18 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Lektor/instruktor, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost Podané ruce o.p.s., Hana Rumanová
Opletalova 1, 77900 Olomouc, Česká republika
774 701 570
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.