Jsme digitální agentura s důrazem na development. Alfou a omegou v naší práci je profesionální platforma Kentico - na které stavíme webové projekty - baví nás to a věříme, že Vás to bude bavit taky.

Nabízíme spolupráci na dlouhodobých projektech pro naše české i zahraniční klienty jako jsou Sazka, Walmark, Bank Austria, Cyrrus nebo CzechInvest, zázemí moderních kanceláří v CERIT Science parku, férovou mzdu včetně bonusů a firemních benefitů.

PHP developer

Máš rád programování v PHP? Možná máme nabídku právě pro tebe! Rozšiřujeme tým a hledáme zkušeného PHP vývojáře, který se s námi bude podílet na vývoji projektů pro naše klienty. Pozici nabízíme jak na HPP, tak i na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

- Vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací
- Zapojení do kompletního cyklu vývoje produktu, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí
- Komunikace se členy týmu

Očekáváme:

- Výbornou znalost objektově orientovaného programování
- Zkušenosti s vývojem komplexních webových aplikací
- Zkušenosti s programováním v PHP min. 3 roky
- Zkušenosti s JavaScriptem
- Dobrou znalost HTML5/CSS3
- Dobrou znalost SQL
- Zkušenost s REST API
- Analytické myšlení
- Orientace v cizím zdrojovém kódu
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Schopnost týmové spolupráce
- Anglický jazyk min. na úrovni B1

Výhodou:

- Zkušenosti s reaktivním front-end vývojem webových aplikací - nejraději používáme Vue.js
- Zkušenosti s .NET Core jazykem C#
- Zkušenosti s praktikami SCRUM, Jira, Confluence

Nabízíme:

- Full/Part time v moderních kancelářích v centru Brna
- Práce na HPP, DPP nebo spolupráce na IČO
- Flexibilní pracovní dobu, práci v mladém kolektivu
- Spolupráci na zahraničních projektech
- Moderní kanceláře v centru Brna - CERIT, Botanická 68a, Brno
- Teambuildingy a zábava v kanceláři i mimo ni
- Relaxační zónu, čerstvé ovoce a PS4 Pro bereme jako samozřejmost
- Možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
- Po práci můžete sportovat s kartou Multisport hrazenou firmou (100% full-time, 50% part-time)
- Získání zkušeností s profesionálním platformou Kentico
- Dobré finanční ohodnocení a bonusy za nadstandardně odvedenou práci

Zašli nám tvůj životopis a s termíny osobních pohovorů ti dáme vědět do 3 pracovních dnů. Budeme se těšit!

Společnost
Bluesoft s.r.o.
Adresa
Botanická 554/68a, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bluesoft s.r.o., Natálie Švachová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.