TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. je česká společnost založená v roce 1993. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a distribucí humánní a veterinární laboratorní diagnostiky.
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. patří k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům imunodiagnostických souprav v ČR.

V současné době hledáme uchazeče na pozici

Vedoucí výroby

Popis pracovní pozice:

  • Řízení a zajištění chodu výroby a její koordinace v rámci výrobního útvaru a podřízených středisek
  • Vedení dvouúrovňového týmu výrobního útvaru
  • Koordinace činností s vedoucími vývoje, kvality a obchodu
  • Řízení kapacitního plánování výroby
  • Zajišťování tvorby ročního a krátkodobého plánu činnosti výrobního útvaru
  • Odpovědnost za výrobní a organizační dokumentaci výrobních středisek
  • Spoluzodpovědnost za zajištění materiálových a lidských zdrojů
  • Organizace logistiky výrobního materiálu

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání – nejlépe chemik, popř. přírodovědeckého směru
  • Schopnost kvalifikovaného rozhodování
  • Schopnost asertivního jednání
  • Zkušenosti s vedením výrobních kolektivů
  • Technické myšlení
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Dobré IT dovednosti – MS Office na úrovni alespoň středně pokročilý, praktické zkušenosti s ERP
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • Znalost ISO 9001 a ISO 13485 výhodou
  • Vstupní pohovor nutný

Nabízíme

  • Kvalifikovanou práci
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Dovolená navíc až dva týdny
  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a perspektivou

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat a pozveme na osobní pohovor.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Vaše osobní údaje uvedené v životopise budeme zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení a po ukončení výběrového řízení Vaše osobní údaje smažeme.

Společnost
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o.
Adresa
Křižíkova 188/68, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Křižíkova 188/68, 61200 Brno – Královo Pole, Česká republika
549 121 222