Personální agentura
e-mail: personalniagentura@powercz.cz

MANAGER ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

JE STAVEBNICTVÍ VÁŠ OBOR - POKUD MÁTE ZÁJEM - OZVĚTE SE NÁM.

OBSAZUJEME U KLIENTA ZAJÍMAVOU POZICI - MANAGER ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

Hlavní náplň práce, nabídka:

  • Zastupování investora v procesu přípravy a realizace pozemních staveb včetně jejich infrastruktury
  • Zodpovědnost za nastavení a dodržení optimálních časových, finančních i technických aspektů a parametrů projektů a staveb
  • Koordinace a kontrola průběhu přípravy projektové dokumentace
  • Koordinace a implementace požadavků ze strany budoucích provozovatelů stavby
  • Dohled a vedení procesu inženýrské činnosti, zodpovědnost za její dokončení ve stanovených lhůtách
  • Dohled nad přípravnou fází stavby
  • Dohled nad zhotoviteli v průběhu stavby, kontrola prostavěnosti, harmonogramu a kvality prováděných prací
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Zaměstnanecké výhody
  • Dobré platové podmínky a odměňování
  • Získávání zkušeností a praxe
  • Práce ve zkušeném kolektivu

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního či architektonického směru (obor Pozemní stavby, případně příbuzný)
  • Vítaná praxe na pozici projektant, architekt, technický dozor stavebníka či stavbyvedoucí
  • Autorizace ČKAIT či ČKA není podmínkou
  • Dobrá znalost českých právních předpisů v oblasti stavebnictví a znalost procesu umisťování a povolování záměrů
  • Schopnost samostatného jednání s dotčenými orgány
  • Výborné komunikační dovednosti
  • ŘP skupiny B

Společnost
POWER BA s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Personální agentura

Personální agentura POWER BA s.r.o.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.