Personální agentura
e-mail: personalniagentura@powercz.cz

PROJEKTOVÝ MANAGER - DEVELOPER

ZAJÍMÁ VÁS DEVELOPING?
NÁŠ KLIENT HLEDÁ NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY.
JE TO PRÁCE PRO VÁS?

ZAMĚSTNAVATEL PŘEDPOKLÁDÁ

• Vysokoškolské vzdělání technického směru v oboru stavebnictví
• Praxe a zkušenosti ve stavebnictví
• Zkušenosti v oblasti přípravy, řízení, a realizace staveb
• Manažerské dovednosti a myšlení, organizační a řídící schopnosti
• Komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost samostatného rozhodování, schopnost argumentace
• Obchodně strategické uvažování a obchodní myšlení
• Flexibilitu, samostatnost a loajalitu
• Uživatelská znalost AutoCAD pro stavebnictví, znalost rozpočtových programů RTS, ÚRS je výhodou
• Znalost cizího jazyka (AJ, NJ) je výhodou
• Znalost MC Office - World, Excel, Outlook Internet Explorer
• Řidičský průkaz sk. “B”

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ

• Zajímavou a různorodou práci
• Zaměstnanecké výhody
• Dobré platové podmínky a odměňování
• Získávání zkušeností a praxe
• Práci ve zkušeném kolektivu

Náplň práce

• Řízení, kontrola a realizace zakázek, účast na jednáních s investory, úřady a dodavateli
• Příprava a uzavírání SOD, kontrola dodržování
• Zajišťování výběrových řízení subdodavatelů a dodavatelů
• Zodpovědnost za personální vedení staveb
• Zodpovědnost za maximální hospodárnost staveb
• Kontrolování včasné a úplné fakturace, plnění platebních podmínek
• Kontrolování plnění záručních povinností na realizovaných stavbách
• Kontrolování plnění povinností na úseku BOZP a PO
• Provádění řádné kontroly dodržování procesů a podmínek realizace stavebních zakázek včetně kvality a jakosti, odstraňování zjištěných neshod apod.
• Zajišťování koordinační a dozorové činnosti nad prováděním stavebních prací a dodávek
• Zajišťování dodržování procesů v souladu se strategiemi, záměry a předpisy zaměstnavatele
• Provádění průzkumu na stavebním trhu vztahujících se k projektu
• Koordinování a aktualizování marketingových plánů stavební výroby
• Podílení se na rozpočtové činnosti, zpracování výkazů výměr a rozpočtů
• Řešení a koordinace odstraňování reklamačních vad vyplývající ze smluvních vztahů
• Vedení administrativní agendy na úseku stavební výroby
• Zpracovávání reportů výsledků realizace stavebních projektů včetně finančního vyhodnocení

Společnost
POWER BA s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Prodej a obchod, Vrcholový management, Project Manager, Stavební dozor, Developer, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Personální agentura POWER BA s.r.o.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.