Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 23 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

MANAŽER STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Již téměř 30 let jsme machři ve výrobě ručního nářadí a téměř 100% produkce je určena k exportu.
Chceme se i kvalitou a celkovou produkcí založenou na nových technologiích a moderních principech posunout o level výše a proto hledáme do týmu kolegu, který je machrem ve svém oboru tj. strojní výroby.

Koho hledáme?
- výrobáka tělem i duší, chlapíka, který má vzdělání ve strojním oboru a posledních několik let se úspěšně pohybuje na postu manažera výroby,
- "srdcaře" se strojním vzděláním,
- pokud jste vedl výrobu, kde byla lisovna hydraulických, excentrických lisů, tváření materiálu za studena atd. je to pro Vás velká výhoda, že se dostanete rychleji "pod kůži",
- konverzační znalost němčiny/angličtiny pro Vás bude výhodou (není podmínka)
- zkušenosti s vedením lidí a vedením výroby je pro nás priorita - chceme i přirozenou autoritu
- zapálenou osobnost s chutí do práce, skutečně pracovitého kolegu, který se nezalekne náročných úkolů a zajímavé výzvy

Pracovní náplň:
- zodpovídáte za komplexní vedení výroby /cca 50 pracovníků/
- rozdělujete práci zaměstnancům ve výrobě
- kontrolujete jejich výkony,
- koordinujete procesy výroby
- přicházíte s inovacemi v rámci efektivity a produktivity výroby a výkonů
- operativně řešíte záležitosti ve výrobě
- spolupracujete s ostatními divizemi ve společnosti

Pracoviště: Velké Meziříčí

Co jsme schopni Vám nabídnout?
- zázemí silné zahraniční společnosti
- mzdu od cca 50 000 Kč výše
- služební automobil
- vnitrofiremní benefity

Pakliže Vás tato výzva zaujala, dejte nám o sobě vědět.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Velké Meziříčí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Vrcholový management, Vedoucí výroby, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

APROFES, s.r.o., Iveta Sigmundová
+420 603 456 779