GUMOTEX se stal za téměř 70 let svého působení na trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera.
Produkty nachází své uplatnění v automobilovém průmyslu, zejména v interiéru osobních i nákladních aut, v segmentu vodáckého sportu a aktivního odpočinku – např. čluny a rafty, ale také speciální produkty pro záchranné systémy krizových situací – např. nafukovací stany, protipovodňové zábrany, dekontaminační sprchy apod.

SENIOR FINANCIAL CONTROLLER

Náplň práce:

Skupina GUMOTEX hledá do svého týmu zkušeného ekonoma, který bude zodpovídat za sestavení plánu vybraných výrobních závodů a následné vyhodnocení odchylek finančního a provozního hospodaření. Dále se bude podílet na přípravě cenových nabídek, provádět propočty návratnosti investičních projektů a jejich následné vyhodnocení. Bude také spoluvytvářet a rozvíjet interní systém reportingu a metodiku pro cenotvorbu a úzce spolupracovat s finančním ředitelem na dalších ad hoc projektech.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • výbornou znalost běžně používaných kancelářských aplikací (zejména MS Office),
  • analytické uvažování,
  • praxi v oboru min. 3 roky,
  • samostatnost i schopnost týmové práce,
  • výborné organizační schopnosti,
  • odpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost.

Výhodou:

  • znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

  • 5 dní benefitního volna na regeneraci a odpočinek,
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office,
  • finanční ohodnocení dle zkušeností, znalostí a výkonu,
  • mimořádné finanční odměny a bonusy,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky,
  • benefitní systém tzv. Cafeterie,
  • možnost rozvoje a vzdělávání.

Společnost
GUMOTEX, akciová společnost
Adresa
Mládežnická 3062/3a, Břeclav
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel