ÚOCHB AV ČR, v.v.i., hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Koordinátor/ka veřejných zakázek

Pracovní náplň:

  • Shromažďování a koordinace formálních a procesních dokumentů potřebných pro administraci výběrových řízení a jejich evidence podle vnitřních pravidel a směrnic
  • Spolupráce s vědeckými pracovníky na odborných dokumentech, které jsou součástí dokumentace jednotlivých veřejných zakázek
  • Komunikace s interním právním oddělením a s externím administrátorem výběrových řízení převážně pro následující dodávky a služby:

- Laboratorní přístroje
- Chemikálie a laboratorní pomůcky
- Služby vědeckého charakteru

  • Kompletní procesování VZMR včetně obsluhy souvisejících elektronických nástrojů
  • Vedení a aktualizace přehledu plnění jednotlivých výběrových řízení a následných dodávek
  • Kontrola úplnosti dokumentace po uskutečnění výběrových řízení a následná archivace
  • Další činnosti související s plynulým chodem útvaru

Požadavky:

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti,
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro detail, důslednost,
  • Časová flexibilita, koncepční myšlení,
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • Základní orientace v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • Angličtina výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna
  • Příspěvek na stravování a benefity ze sociálního fondu včetně penzijního pojištění
  • Zajímavá práce v českém a mezinárodním kolektivu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice v docházkové vzdálenosti MHD

Společnost
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Adresa
Flemingovo náměstí 542/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Nákup, Rozpočtář/kalkulant, Referent, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i., Petra Skřivanová