Co vás čeká

- Zodpovědnost za kontrolu a dodržování pracovních postupů a technologické kázně

- Analyzování příčin zjištěných chyb

- Kontrolování a dodržování systému řízení jakosti ve výrobě

- Spolupráce napříč společností (vývoj, nákup, výroba, expedice,)

- Řešení reklamací zákazníků dle interní směrnice

- Komunikace se zákazníky, zejména z DE

- Vyhodnocování zmetkovosti produkce

- Provádění interního auditu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- Zkušenost na obdobné pozici výhodou

- Znalost ISO 9001

- Komunikativní znalost německého jazyka !, AJ výhodou

- Uživatelská obsluha PC (EXCEL, WORD, CAD )

- ŘP sk.B

Výhodou bude, pokud budete umět

Základy SAP výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- Odpovídající mzdové ohodnocení dle předchozí praxe a prokázaných zkušeností

- Perspektivní zaměstnání v dceřiné společnosti mezinárodního koncernu

- Práce ve výrobním závodě s 80 zaměstnanci na plný úvazek

- Benefity –penzijní připojištění, stravenky ve výši 140,- Kč, vánoční a stabilizační odměny, 7,5 hod. pracovní doba

Společnost
EUROFOAM Bohemia s.r.o.
Adresa
Průmyslová 5, Klášterec nad Ohří – Vernéřov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Administrativa, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROFOAM Bohemia s.r.o., Olga Hutrová
+420 474 316 666