OBCHODNÍK

Chceš pracovat ve společnosti, která se pohybuje ve finančním sektoru, pracuje s privátními klienty a stará se o ně?
Chceš vydělávat nadstandardní peníze a mít čas na svůj osobní život?
Chceš se dále posouvat kariérně i profesně?

Nabízíme:

  • 4 denní pracovní týden po - čt
  • příjem 40 000 - 75 000 Kč měsíčně
  • stálý fix, nejvyšší v oboru
  • neomezené měsíční provize závislé jen na tvých výsledcích
  • atraktivní finační, hmotné, zážitkové bonusy
  • 5 týdnů placeného volna
  • kariérní a profesní růst
  • odborné zaškolení, vedení a asistenci
  • zázemí stabilní, kapitálově silné společnosti
  • benefity (Multisport karta, tel. pro soukromé účely)
  • příjemnou pracovní atmosféru
  • dobrý kolektiv kolegů a kolegyň
  • firemní akce, párty, teambuildingy

Náplň práce:

  • komunikace s klienty
  • rozvíjení a budování vztahů s klienty
  • domlouvání a uzavírání obchodů
  • účast na obchodních jednáních v kanceláři společnosti
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme:

  • SŠ / SOU
  • samostatné rozhodování
  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • zdravou soutěživost, motivaci k výkonům
  • schopnost rychle se naučit novým věcem
  • pracovní nasazení

Společnost
EAFG Capital Ventures s.r.o.
Adresa
Praha – Michle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Makléř, Firemní bankéř/Relationship Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EAFG Capital Ventures s.r.o., Bc. Tereza Barochová